Zapobieganie piski w domu

Zapobieganie piski w domu

A Ćwierkać Wraz z upływem czasu, albo w wyniku ciężkiej useage smarowanie na swoich drzwi może zmniejszać. Konsekwencją tego rodzaju zużycia jest skrzypienie drzwi. wszystkie zum tematu Mimo, że wiele domów nie uznają to w końcu jest to problem, to naprawdę przeszkadza innym ludziom.

Wspaniałą wiadomością jest to, że zawsze drzwi piski są naprawdę mały dylemat, które mogą być szybko naprawione. Normalnie będziesz w stanie rozwiązać ten problem bez konieczności zakupu zupełnie nowe zawiasy czy może nowe drzwi.

Zwracać uwagę

Pierwszym krokiem do korygowania skrzypiące drzwi jest zwracać uwagę na dźwięki. Gdzie konkretnie jest dźwięk pochodzący z? To brzmi prosto, ale to może być naprawdę dużo trudniejsze do określenia niż można sobie wyobrazić. Najprostszym sposobem, aby zidentyfikować problem jest, podejmując próbę zamachu.

Przedsięwzięcia testu Swing

W celu prawidłowego przeprowadzenia testu, będziesz musiał odchylić lekko drzwi kilka razy, jak również noty, gdzie dźwięk jest bez wątpienia pochodzące z. Stań po stronie drzwi, gdzie hałas może być najgłośniejszy a następnie wykonaj test ponownie huśtawka.

Określić, czy pisk dzieje się tylko wtedy, gdy huśtawka drzwi szybko lub wolno. Albo, czy pisk występują podczas każdego huśtawka?

poprawki

W przypadku pisk dzieje się cały czas, być może trzeba będzie nasmarować zawiasy. Jesteś w stanie korzystać z WD-40, a może oleju maszynowego naprawić zawias piskliwy. Należy używać Oszustwo tylko kilka kropli, a także oczyścić dodatkowy olej szmatką. Po tym, powoli zamknąć i otworzyć drzwi do rozprzestrzeniania się lube przez zawias.

Jeśli chyba brama znajduje się w bliskim sąsiedztwie z dywanem powierzchni, należy umieścić starą szmatę pod zawiasem strzec wykładzina. Weź pod uwagę, że może trzeba oleju bramą zawiasy często, aby utrzymać skrzypienie w zatoce.

Jeśli to nie działa prawidłowo, można próbować dokręcić śruby na samym zawiasie. Czasami zdarza się, że śruby poluzować zaraz po drzwi został wykorzystany dużo. Dokręcanie śruby mogą być niezwykle pomocne. Nie zapomnij dotknij na głowie pin na płycie śrubowym pomóc, aby upewnić się, że tak naprawdę to w dodatku mocno.

Innym Naprawa

Zdarza się, że drzwi mogą piszczeć tylko dlatego, że jest zawias związany. Następuje to za każdym razem Drewno drzwiach ociera drewna ościeżnicy. Niestety, korygowania wszystko na pierwszy rzut oka tego rodzaju pisku może zająć trochę wysiłku.

Jako sposób rozwiązać ten pisk, będziesz musiał zdjąć zawiasy po stronie drzwi jam drzwi. Upewnij się, że opuszczenie inny aspekt zawiasu podłączonego do drzwi. W rzeczywistości, może chcesz dokręcić zawias przed rozpoczęciem, aby zawias pozostaje szczelne przez procedurę.

Będziesz teraz musiał dłuta się wgłębienia w pobliżu beczki zawiasu. Może to zająć trochę prób i wysiłków, aby dowiedzieć się, ile będziesz musiał wyciąć. Bądź ostrożny, gdy kucia i dłutem niewielką ilość w danym momencie. Zawsze można wyciąć, a także wycięcie znacznie więcej jeśli jest to wymagane!

Jeśli jeszcze tego nie robi rozwiązać problemu, może trzeba mówić do profesjonalnego wykonawcy, aby pomóc w tej kwestii.

——————–

Christianne Dziecko jest głównym przedstawicielem handlowym i nagradzanych Guelph rzeczoznawcę . Aby uzyskać więcej wskazówek, w jaki sposób sprzedać swój dom na górę dolara, sprawdź stronę internetową Christianne dziećmi

Jeśli chyba brama znajduje się w bliskim sąsiedztwie z dywanem powierzchni, należy umieścić starą szmatę pod zawiasem strzec wykładzina. Weź pod uwagę, że może trzeba oleju bramą zawiasy często, aby utrzymać skrzypienie w zatoce.